AS33-M42M-K74
MOD 33MM 42B MT 7V M4 HUB 485
Seri / Aile Numarası
AS33-M42M-K74
AS33-M42M-K74 Hakkında
AS33-M42M-K74, Broadcom tarafından üretilen 33mm çaplı endüstriyel magnetic enkodördür. RS-485 digital çıkış sağlayan bu cihaz, 7V ile 12.5V arasında beslenme gerilimi gerektirmektedir. Dış mıknatıs aktüatör ile çalışan ve motor montajına uygun tasarlanmış bu enkodör, dikey yönelimde kullanılır. Programlanabilir pulse/devir oranı sayesinde çeşitli endüstriyel uygulamalarda hız ve pozisyon ölçüm işlemleri gerçekleştirebilir. Chassis mount ve motor montaj seçenekleri bulunmaktadır. Connector tipi terminasyon ile kolaylıkla entegre edilebilir.
Orientation Vertical
Output Type RS-485
Termination Style Connector
Voltage - Supply 7V ~ 12.5V