AS1500-T-Z
IC HEADPHONE NOISE-CANCEL
Üretici
ams
Paket/Kılıf
8-SOIC
Seri / Aile Numarası
AS1500
AS1500-T-Z Hakkında
AS1500-T-Z, ams tarafından üretilen 10kΩ dijital potansiyometredir. SPI interface ile kontrol edilen bu bileşen, 256 tap pozisyonuna sahip olup lineer taper özelliğine sahiptir. Surface mount 8-SOIC pakette gelmektedir. 2.7V ile 5.5V arasında çalışan bu devre, volatile bellek tipine ve 100Ω tipik wiper direncine sahiptir. -40°C ile 125°C arasında stabil çalışma göstermektedir. Başlığa gürültü iptali ve ses işleme uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 500ppm/°C sıcaklık katsayısı ile karakterize edilmiştir. Not: Bu bileşen yaşam döngüsünün sonuna ulaşmış (obsolete) durumdadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Configuration Potentiometer
Interface SPI
Memory Type Volatile
Mounting Type Surface Mount
Number of Circuits 1
Number of Taps 256
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Part Status Obsolete
Resistance (Ohms) 10k
Resistance - Wiper (Ohms) (Typ) 100
Supplier Device Package 8-SOIC
Taper Linear
Temperature Coefficient (Typ) 500ppm/°C
Tolerance ±20%
Voltage - Supply 2.7V ~ 5.5V