ARS30A03
RELAY RF SPDT 500MA 3V
Üretici
Panasonic
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
ARS30A
ARS30A03 Hakkında
Panasonic ARS30A03, 3VDC coil voltajında çalışan yüksek frekans (RF) SPDT röle olup, 500mA kontakt akım kapasitesine sahiptir. Non-latching tipi bu röle, 66.7mA coil akımı ile 10ms işletme süresinde devreye girer ve 6ms'de serbest bırakılır. Surface mount gull wing termination stiliyle yapılmış olan komponen, -40°C ile 70°C arasında güvenle kullanılabilir. 30VDC maksimum switching voltajı ile RF ve yüksek frekans uygulamalarında, telekomünikasyon sistemlerinde ve analog/dijital sinyal anahtarlamada tercih edilir. 2.25VDC must operate ve 0.3VDC must release voltajı özellikleri ile hassas kontrol gerektiren devrelerde kullanılmaya uygundur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 66.7 mA
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 3VDC
Contact Form SPDT (1 Form C)
Contact Rating (Current) 500 mA
Mounting Type Surface Mount
Must Operate Voltage 2.25 VDC
Must Release Voltage 0.3 VDC
Operate Time 10 ms
Operating Temperature -40°C ~ 70°C
Part Status Active
Release Time 6 ms
Switching Voltage 30VDC - Max