ARJ20A12X
RELAY RF DPDT 300MA 12V
Üretici
Panasonic
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
ARJ20A12X
ARJ20A12X Hakkında
ARJ20A12X, Panasonic tarafından üretilen yüksek frekans RF uygulamaları için tasarlanmış DPDT (Double Pole Double Throw) röle komponentdir. 12VDC coil voltajı ile çalışan bu röle, 300mA kontakt akım kapasitesine sahip olup, surface mount montajı destekler. 5ms işletme ve serbest bırakma sürelerine sahip olan komponent, 9VDC ile işletme ve 1.2VDC serbest bırakma voltajı gereksinimleri sunar. -30°C ile +70°C arasında güvenli çalışan ARJ20A12X, RF anahtarlama uygulamalarında, telekomünikasyon sistemlerinde ve yüksek frekans alanında sinyal yönlendirme gerektiren devrelerde kullanılır. Gull Wing termination stili ve düşük coil akımı (16.7mA) ile enerji verimli tasarımı vardır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 16.7 mA
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 12VDC
Contact Form DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current) 300 mA
Mounting Type Surface Mount
Must Operate Voltage 9 VDC
Must Release Voltage 1.2 VDC
Operate Time 5 ms
Operating Temperature -30°C ~ 70°C
Part Status Active
Release Time 5 ms
Switching Voltage 30VDC - Max