AR35-T25S-B16T
Seri / Aile Numarası
AR35-T25S-B16T
AR35-T25S-B16T Hakkında
Broadcom AR35-T25S-B16T, harici mıknatıs aktuatörlü optical enkodör olup döner hareketi hızlı ve doğru bir şekilde algılayan bir konumlandırma bileşenidir. 25 mm çapında, 9.5 mm yüksekliğinde tasarlanmış bu bileşen yüzey montajı (SMD) konfigürasyonunda sunulmaktadır. SSI (Synchronous Serial Interface) dijital çıkış formatında 16-bit çözünürlüğe sahiptir ve programlanabilir puls/devir özelliği sayesinde farklı uygulamalara uyarlanabilir. 3V-3.6V ve 4.5V-5.5V çift besleme voltajı seçeneğiyle endüstriyel ve ticari ekipmanlarda, hareket kontrol sistemlerinde, konum algılamasında ve otomasyon uygulamalarında kullanılır.
Voltage - Supply 3V ~ 3.6V, 4.5V ~ 5.5V