AQF3AD1-3/28VDC
SSR RELAY SPST-NO 3A 3-60V
Üretici
Panasonic
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
AQF3AD1
AQF3AD1-3/28VDC Hakkında
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Circuit SPST-NO (1 Form A)
Load Current 3 A
Mounting Type Socketable
Output Type DC
Part Status Obsolete
Termination Style Plug In
Voltage - Input 3 ~ 28VDC
Voltage - Load 3 V ~ 60 V