AQ2AD1-3/28VDC
SSR RELAY SPST-NO 2A 3-60V
Seri / Aile Numarası
AQ2AD1
AQ2AD1-3/28VDC Hakkında
AQ2AD1-3/28VDC, Panasonic tarafından üretilen SPST-NO (1 Form A) konfigürasyonunda bir katı hal rölesiydir (SSR Relay). 2A yük akımı kapasitesine sahip olan bu bileşen, 3V ile 28VDC arasında giriş voltajı ve 3V ile 60V arasında çıkış voltajı desteği sunar. Through Hole montaj tipine sahip olan relé, 4-SIP paket formatında sunulur ve PC pin terminasyon stilini kullanır. DC çıkış tipine sahip olan bu katı hal röle, endüstriyel kontrolü, otomatikleştirme sistemlerini, anahtarlama uygulamalarını ve düşük güçlü DC load kontrolünü gerektiren devrelerde kullanılır. Mekanik kontaktsız yapısı nedeniyle uzun ömür ve güvenilir çalışma sağlar.
Circuit SPST-NO (1 Form A)
Load Current 2 A
Mounting Type Through Hole
Output Type DC
Package / Case 4-SIP
Part Status Obsolete
Termination Style PC Pin
Voltage - Input 3 ~ 28VDC
Voltage - Load 3 V ~ 60 V