APXJ100ARA271MF61G
CAP ALUM POLY 270UF 20% 10V SMD
Üretici
United Chemi-Con
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
APXJ100ARA271MF61G
APXJ100ARA271MF61G Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen APXJ100ARA271MF61G, 270µF kapasitanslı alüminyum polimer kondansatördür. 10V nominal voltaj ile tasarlanan bu Surface Mount Device (SMD), 15mOhm ESR değerine sahiptir. -55°C ile +105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 15.000 saat ömür garantisi sunar. 100 kHz'de 4A ripple current kapasitesi ile güç kaynağı uygulamaları, DC-DC konvertörler, audio amplifikatörleri ve genel amaçlı elektronik devreler için uygundur. ±20% kapasite toleransı ile üretilmiştir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 15mOhm
Lifetime @ Temp. 15000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 4 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 200 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 10 V