APXE4R0ARA271MF61G
CAP ALUM POLY 270UF 20% 4V SMD
Seri / Aile Numarası
APXE4R0ARA271MF61G
APXE4R0ARA271MF61G Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen APXE4R0ARA271MF61G, 270µF kapasitans değerine sahip surface mount alüminyum polimer kondansatördür. 4V rated voltage ile tasarlanmış, ±20% tolerans ve 15mOhm ESR değerine sahiptir. 100 kHz'de 3.16A ripple current kapasitesine, -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına ve 105°C'de 2000 saat ömüre sahiptir. Genel amaçlı uygulamalar, power management devreleri, ses sistemleri ve veri işleme ekipmanlarında kullanılır. SMD radial can paket formatında sunulmuştur.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 15mOhm
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 3.16 A @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 4 V