APXE100ARA470ME61G
CAP ALUM POLY 47UF 20% 10V SMD
Seri / Aile Numarası
APXE100ARA470ME61G
APXE100ARA470ME61G Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen APXE100ARA470ME61G, 47 µF kapasitanslı alüminyum polimer kondansatördür. 10V nominal gerilim ile tasarlanmış bu SMD tipi bileşen, düşük ESR (28 mOhm) değeri sayesinde yüksek frekans uygulamalarında ve dikkat gerektiren devrelerde kullanılmaya uygundur. 105°C sıcaklıkta 2000 saat ömür süresi, -55°C ile +105°C arasında çalışabilir. 100 kHz'de 2.31 A ripple akım kapasitesi vardır. Genel amaçlı uygulamalar, güç kaynağı filtreleme, sinyal işleme ve analog devrelerde yaygın olarak tercih edilen bir bileşendir.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 28mOhm
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 2.31 A @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 10 V