APT60D40LCTG
DIODE ARRAY GP 400V 60A TO264
Paket/Kılıf
TO-264-3
Seri / Aile Numarası
APT60D40L
APT60D40LCTG Hakkında
APT60D40LCTG, Microchip Technology tarafından üretilen 400V 60A doğrultma diyotu dizisidir. Common cathode konfigürasyonunda tasarlanmış bu bileşen, hızlı geri kazanım özelliğine (37 ns trr) sahiptir. 1.5V forward voltajı ile -55°C ile 175°C arasında çalışabilir. TO-264-3 Through Hole pakette sunulan komponent, güç kaynakları, endüstriyel kontrol devreleri, invertörler ve motor kontrol uygulamalarında kullanılır. 250 µA maksimum reverse leakage akımı ile tasarlanmıştır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 60A
Current - Reverse Leakage @ Vr 250 µA @ 400 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Standard
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 175°C
Package / Case TO-264-3, TO-264AA
Part Status Active
Reverse Recovery Time (trr) 37 ns
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-264 [L]
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 400 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.5 V @ 60 A