APT1212WAW
OPTOISOLATOR 5KV TRIAC 6DIP
Paket/Kılıf
6-DIP
Seri / Aile Numarası
APT1212WAW
APT1212WAW Hakkında
APT1212WAW, Panasonic tarafından üretilen 5000Vrms izolasyon voltajı ile triyak çıkışlı optoizolatördür. 6-DIP through-hole paket ile PCB'ye montajlanır. LED trigger akımı maksimum 10mA, triyak on-state akımı ise 100mA RMS'dir. Zero crossing devresi içeren bu komponent, AC anahtarlama uygulamalarında kullanılır. 500V/µs statik dV/dt özelliği ile hızlı anahtarlama işlemlerinde güvenilir çalışma sağlar. Maksimum 100µs turn-on süresi ve 600V off-state voltajı özellikleriyle söz konusu cUR ve VDE sertifikaları ile endüstriyel ve ticari uygulamalarda tercih edilen bir çözümdür. -40°C ile 100°C aralığında stabil performans sunar.
Approval Agency cUR, VDE
Current - DC Forward (If) (Max) 50 mA
Current - Hold (Ih) 3.5mA
Current - LED Trigger (Ift) (Max) 10mA
Current - On State (It (RMS)) (Max) 100 mA
Mounting Type Through Hole
Number of Channels 1
Operating Temperature -40°C ~ 100°C
Output Type Triac
Part Status Active
Static dV/dt (Min) 500V/µs
Supplier Device Package 6-DIP
Turn On Time 100µs (Max)
Voltage - Forward (Vf) (Typ) 1.21V
Voltage - Isolation 5000Vrms
Voltage - Off State 600 V