APD1012101M063R
CAP ALUM POLY 100UF 20% 63V SMD
Seri / Aile Numarası
APD1012101M063R
APD1012101M063R Hakkında
APD1012101M063R, Elco (AVX) tarafından üretilen 100µF kapasitanslı, 63V rated gerilimli yüzey montajlı alüminyum polimer kondansatörüdür. Düşük ESR değeri (36mOhm) sayesinde yüksek ripple akım kapasitesine sahiptir. 100 kHz'de 1.6A ripple akım kapabiliyeti ile güç kaynağı uygulamalarında, DC-DC dönüştürücülerde ve sinyal işleme devrelerinde kullanılır. -55°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. ±20% tolerans ile genel amaçlı uygulamalara uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 36mOhm
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 1.6 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 80 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 63 V