APD0809101M050R
CAP ALUM POLY 100UF 20% 50V SMD
Seri / Aile Numarası
APD0809101M050R
APD0809101M050R Hakkında
APD0809101M050R, Elco tarafından üretilen 100µF kapasiteli alüminyum polimer kondansatördür. 50V nominal voltaj ile tasarlanmış bu SMD tipi komponentin ESR değeri 54mΩ olup, 100 kHz frekansında 1.5A ripple akım kapasitesine sahiptir. -55°C ile 105°C arasında çalışabilen kondansatör, 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. ±20% tolerans ve radyal SMD paket formatı ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtre devreleri ve sinyali düzeltme uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 54mOhm
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 1.5 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 75 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 50 V