APD0609101M035R
CAP ALUM POLY 100UF 20% 35V SMD
Seri / Aile Numarası
APD0609101M035R
APD0609101M035R Hakkında
APD0609101M035R, Elco (AVX) tarafından üretilen 100µF kapasitansına sahip alüminyum polimer SMD kondansatörüdür. 35V nominal voltaj ile tasarlanan bu bileşen, 36mOhm düşük ESR değerine ve 2.2A ripple akım kapasitesine (100 kHz'de) sahiptir. -55°C ile +105°C arasında çalışabilen kondansatör, 2000 saatlik ömür garantisi sunar. Radial can SMD paket formatında sunulan komponentin ±20% toleransı bulunmaktadır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve filtre devreleri gibi alanlarda yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 36mOhm
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 2.2 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 110 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 35 V