ALZN5F18W
RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 18V
Seri / Aile Numarası
ALZN5F18W
ALZN5F18W Hakkında
ALZN5F18W, Panasonic tarafından üretilen genel amaçlı güç rölesidir. SPST-NO (tek kutuplu, tek konumlu normalde açık) kontakt formunda tasarlanmış olup, 16A maksimum akım kapasitesine sahiptir. 18VDC nominal bobın voltajında çalışır ve 22.2mA bobın akımı ile düşük güç kontrolü gerektiren uygulamalara uygundur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 22.2 mA
Coil Insulation Class F
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 18VDC
Contact Form SPST-NO (1 Form A)
Contact Material Silver Tin Oxide (AgSnO)
Contact Rating (Current) 16 A
Mounting Type Through Hole
Must Operate Voltage 12.6 VDC
Must Release Voltage 1.8 VDC
Operate Time 15 ms
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Seal Rating Sealed - Flux Protection
Switching Voltage 440VAC - Max