ALZ52B12
RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 12V
Üretici
Panasonic
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
ALZ52B12
ALZ52B12 Hakkında
Panasonic ALZ52B12, genel amaçlı SPST-NO (1 Form A) yapılandırmasında 16A kapasiteli güç rölesidir. 12VDC bobinle çalışan bu röle, 33.3 mA akımla harekete geçer ve 15 ms işletme süresine sahiptir. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir. AgSnO (Gümüş Kalay Oksit) temas malzemesi ve Class B yalıtım sınıfı ile tasarlanmıştır. 440VAC'ye kadar anahtarlama gerilimi destekler. Endüstriyel otomasyonda, kontrol devreleri, ev otomasyonu, ve kontaktor uygulamalarında kullanılır. PC Pin termination ile DIP montajına uygundur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 33.3 mA
Coil Insulation Class B
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 12VDC
Contact Form SPST-NO (1 Form A)
Contact Material Silver Tin Oxide (AgSnO)
Contact Rating (Current) 16 A
Mounting Type Through Hole
Must Operate Voltage 8.4 VDC
Must Release Voltage 1.2 VDC
Operate Time 15 ms
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Part Status Active
Relay Type General Purpose
Release Time 5 ms
Seal Rating Sealed - Fully
Switching Voltage 440VAC - Max