ALT22A472AB040
CAP ALUM 4700UF 20% 40V SNAP
Seri / Aile Numarası
ALT22A472AB
ALT22A472AB040 Hakkında
KEMET ALT22A472AB040, 4700 µF kapasitanslı 40V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenir. ±20% toleranslı bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasındaki çalışma sıcaklığında 85°C'de 12000 saat ömür garantisi sunmaktadır. Genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, ses amplifikatörleri, motor kontrol devreleri ve filtering uygulamalarında kullanılır. Snap-in kasa tasarımı ile hızlı montaj ve değiştirme işlemleri sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 40 V