ALT22A471DD385
CAP ALUM 470UF 20% 385V SNAP
Seri / Aile Numarası
ALT22A471DD385
ALT22A471DD385 Hakkında
KEMET ALT22A471DD385, 470 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 385V rated voltaj ile yüksek voltaj uygulamalarında kullanılan radyal, snap-in montaj tipi bir komponenttir. ±20% tolerans ile belirlenen bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışmaya uygun olup, genel amaçlı elektronik devrelerde, güç kaynakları, invertörler ve endüstriyel uygulamalarda yaygın olarak tercih edilmektedir. Through-hole bağlantı yapısı sayesinde konvansiyonel PCB'lere kolay entegre edilebilir.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 385 V