ALS81U912NW400
CAP ALUM 9100UF 20% 400V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS81U912NW
ALS81U912NW400 Hakkında
KEMET ALS81U912NW400, 9100 µF kapasitesi ve 400 V nominal voltajı ile tasarlanan radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Vida terminalli kasa montajı (chassis mount) özellikleriyle düşük impedans ve ESR değerleri sağlayarak, enerji depolama ve güç kaynağı uygulamalarında kullanılır. -40°C ile 105°C arasında çalışabilen ve 105°C'de 9000 saat ömürlü bu kondansatör, 10 kHz'de 24.3 A ve 100 Hz'de 17 A ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı endüstriyel ve profesyonel elektrik devrelerinde istikrarlı enerji sağlaması gerekli alanlarda tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 9100 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 22mOhm @ 100Hz
Impedance 14 mOhms
Lifetime @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 24.3 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 17 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V