ALS81U433NF100
CAP ALUM 43000UF 20% 100V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS81U433NF
ALS81U433NF100 Hakkında
KEMET ALS81U433NF100, 43000 µF kapasitansı ve 100 V nominal gerilimi olan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Vida terminal bağlantısı ile şasi montajı için tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 13 mOhm ESR değeri ile sahip olup, 9000 saatlik çalışma ömrü 105°C'de garantilidir. 10 kHz'de 24.2 A ripple akımı kapasitesine ve -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama devrelerinde kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 43000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 13mOhm @ 100Hz
Impedance 12 mOhms
Lifetime @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 24.2 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 22 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V