ALS81U303NS200
CAP ALUM 30000UF 20% 200V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS81U303NS200
ALS81U303NS200 Hakkında
KEMET ALS81U303NS200, 30000 µF kapasitansya sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200V nominal voltaj ile çalışan bu komponent, şasi monte tipi vida terminallerine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda kullanılan kondansatör, 15 mOhm ESR değeri ve 12 mOhms impedans ile filtreleme, enerji depolama ve güç kaynağı düzenleme uygulamalarında tercih edilir. ±20% tolerans ile üretilen komponent, -40°C ile 105°C arasında çalışır ve 105°C sıcaklıkta 9000 saat ömür garantisi sağlar. 10 kHz frekansında 25.7 A ve 100 Hz frekansında 21.4 A ripple akım kapasitesine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 30000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 15mOhm @ 100Hz
Impedance 12 mOhms
Lifetime @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 25.7 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 21.4 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V