ALS81U184NF040
CAP ALUM 180000UF 20% 40V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS81U184NF
ALS81U184NF040 Hakkında
KEMET ALS81U184NF040, 180000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 40V nominal gerilim ile tasarlanmış olup, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere üretilmiştir. Şasi montajı için vida terminalleri ile sağlanan bu kondansatör, 9 mOhm düşük ESR değeri sayesinde yüksek ripple akım kapasitesi (23.7 A @ 100 Hz, 24.8 A @ 10 kHz) sunmaktadır. -40°C ile +105°C arasındaki geniş çalışma sıcaklığı aralığında ve 9000 saat ömür garantisi ile (105°C'de) güç kaynakları, filtreleme devresi ve enerji depolama uygulamalarında kullanıma uygundur. ±20% tolerans ile tasarlanmış polarlı kondansatördür.
Applications General Purpose
Capacitance 180000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 9mOhm @ 100Hz
Impedance 9 mOhms
Lifetime @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 24.8 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 23.7 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 40 V