ALS81U163NW250
CAP ALUM 16000UF 20% 250V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS81U163NW
ALS81U163NW250 Hakkında
KEMET ALS81U163NW250, 16000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 250V rated voltaj ile güç kaynakları, ses sistemleri ve endüstriyel uygulamalarda filtre ve enerji depolama görevini yerine getiren radial tip bir bileşendir. Şasi montajı için vida terminalleri bulunmaktadır. -40°C ile 105°C arasında çalışmaya uygun olup, 105°C'de 9000 saatlik ömür garantisi vardır. 19mOhm ESR değeri ile düşük empedans sağlar. ±20% tolerans ile üretilmiş bu kondansatör, 100Hz'de 18.8A ve 10kHz'de 24.4A ripple akım kapasitesine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 16000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 19mOhm @ 100Hz
Impedance 14 mOhms
Lifetime @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 24.4 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 18.8 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V