ALS81U133NP250
CAP ALUM 13000UF 20% 250V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS81U133NP
ALS81U133NP250 Hakkında
KEMET ALS81U133NP250, 13000 µF kapasitanslı 250V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantısı ile chassis mount uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 9000 saat yaşam süresi garantisine sahiptir. 23 mOhm ESR ve 16 mOhms impedans değerleri ile düşük içsel direnç sunar. Yüksek frekans uygulamalarında 22.6 A @ 10 kHz ripple current kapasitesine, düşük frekans uygulamalarında 17.2 A @ 100 Hz ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı güç kaynağı, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 13000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 23mOhm @ 100Hz
Impedance 16 mOhms
Lifetime @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 22.6 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 17.2 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V