ALS81P914NT025
CAP ALUM 910000UF 20% 25V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS81P914NT
ALS81P914NT025 Hakkında
KEMET ALS81P914NT025, 910000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V rated voltage ile tasarlanan bu komponentin ESR değeri 6 mOhm @ 100Hz olup, impedansı 8 mOhms'dir. Screw terminal bağlantıya sahip chassis mount tipi kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 9000 saat ömür garantisine sahiptir. ±20% tolerans aralığında üretilen ürün, 10 kHz'de 30 A ve 100 Hz'de 29.5 A ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve yüksek kapasitans gerektiren endüstriyel elektronik uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 910000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 6mOhm @ 100Hz
Impedance 8 mOhms
Lifetime @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 30 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 29.5 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V