ALS81P752NP400
CAP ALUM 7500UF 20% 400V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS81P752NP
ALS81P752NP400 Hakkında
KEMET ALS81P752NP400, 7500 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V rated voltage ile yüksek voltajlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Şasi montajı için vida terminal bağlantılarına sahiptir. ±20% tolerans ile üretilmiş olup, 26 mOhm ESR (100Hz) ve 16 mOhms impedans özelliğine sahiptir. 10 kHz'de 22.5A ve 100Hz'de 15.5A ripple akım kapasitesi bulunmaktadır. -40°C ile 105°C arasında çalışabilen bu kondansatör, 105°C'de 9000 saat ömür garantisine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme, enerji depolama ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 7500 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 26mOhm @ 100Hz
Impedance 16 mOhms
Lifetime @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 22.5 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 15.5 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V