ALS81P512NP500
CAP ALUM 5100UF 20% 500V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS81P512NP500
ALS81P512NP500 Hakkında
KEMET ALS81P512NP500, 5100 µF kapasitanslı, 500V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Chassis mount tipi screw terminal bağlantısı ile sağlanmaktadır. 48 mOhm ESR değeri ve 36 mOhms impedans özelliği ile düşük frekans (100 Hz'de 14.4 A) ve yüksek frekans (10 kHz'de 21.5 A) ripple akım kapasitesine sahiptir. -40°C ile 105°C arasında çalışabilen bileşen, 105°C'de 9000 saat ömür garantisi vermektedir. ±20% tolerans aralığında üretilmektedir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, DC filtreleme ve enerji depolama devrelerinde kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 5100 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 48mOhm @ 100Hz
Impedance 36 mOhms
Lifetime @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 21.5 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 14.4 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V