ALS81P433NJ100
CAP ALUM 43000UF 20% 100V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS81P433NJ100
ALS81P433NJ100 Hakkında
KEMET ALS81P433NJ100, 43000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100V rated voltage ile endüstriyel ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Screw terminal bağlantısı ile chassis mount montajı sağlar. ESR değeri 12 mOhm @ 100Hz olup, 24.9 A @ 10 kHz ripple akım kapasitesine sahiptir. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına dayanıklıdır ve 9000 saatlik ömür garantisi sunmaktadır. ±20% tolerans ile üretilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 43000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 12mOhm @ 100Hz
Impedance 12 mOhms
Lifetime @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 24.9 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 22.6 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V