ALS81P392NF500
CAP ALUM 3900UF 20% 500V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS81P392NF
ALS81P392NF500 Hakkında
KEMET ALS81P392NF500, 3900 µF kapasitanslı 500V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Şasi montajı için vida terminalli radyal kutulu tasarımı ile güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. ±20% tolerans, 61mOhm ESR @ 100Hz ve 46mOhms impedans karakteristiği ile -40°C ile +105°C arasında çalışabilir. 9000 saat ömür ürün tasarımında yüksek güvenilirlik gerekli uygulamalar için uygundur. 19A @ 10kHz yüksek frekans ve 12.2A @ 100Hz düşük frekans ripple akım kapasitesi ile güç elektroniği devrelerinde tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 3900 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 61mOhm @ 100Hz
Impedance 46 mOhms
Lifetime @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 19 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 12.2 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V