ALS81P333NT200
CAP ALUM 33000UF 20% 200V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS81P333NT
ALS81P333NT200 Hakkında
KEMET ALS81P333NT200, 33000 µF kapasitansiyete ve 200V nominal gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Vida terminalleri ile chassis montajı için tasarlanmıştır. ±20% tolerans sınırında çalışan bu bileşen, 14 mOhm ESR değeri ile düşük empedans karakteristiği sunmaktadır. 26.2 A (10 kHz) ve 22.1 A (100 Hz) ripple akım kapasitesine sahiptir. -40°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında ve 105°C'de 9000 saat ömür garantisi ile tasarlanmıştır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 33000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 14mOhm @ 100Hz
Impedance 12 mOhms
Lifetime @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 26.2 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 22.1 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V