ALS81P244NT063
CAP ALUM 240000UF 20% 63V SCREW
Üretici
KEMET
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
ALS81P244NT063
ALS81P244NT063 Hakkında
KEMET ALS81P244NT063, 240000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 63V nominal voltaj ile tasarlanan bu kondansatör, screw terminal bağlantısı ile şasi montajına uygun olup, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. ±20% tolerans ve 9000 saatlik ömür @ 105°C özellikleriyle standart endüstriyel uygulamalar için tasarlanmıştır. 7mOhm ESR @ 100Hz ve 30.2A ripple akımı kapasitesi @ 10kHz ile güç kaynağı filtreleme, enerji depolama ve AC/DC dönüştürücü uygulamalarında kullanılabilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 240000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 7mOhm @ 100Hz
Impedance 8 mOhms
Lifetime @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 30.2 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 29 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V