ALS81P223NT250
CAP ALUM 22000UF 20% 250V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS81P223NT250
ALS81P223NT250 Hakkında
KEMET ALS81P223NT250, 22000 µF kapasitanslı 250V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantılı chassis mount tipi olup, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaktadır. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, 15 mOhm ESR değerine sahip olup, 10 kHz'de 26.2 A ripple current kapasitesine sahiptir. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 9000 saat ömür garantisi sunar. Radial can paketinde sunulan komponent, güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 22000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 15mOhm @ 100Hz
Impedance 12 mOhms
Lifetime @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 26.2 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 21.1 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V