ALS81P134NP063
CAP ALUM 130000UF 20% 63V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS81P134NP
ALS81P134NP063 Hakkında
KEMET ALS81P134NP063, 130000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 63V rated voltajı ile düşük voltaj uygulamalarında kullanılır. Screw terminal bağlantısı ile chassis montaj için tasarlanmıştır. 8mOhm ESR değeri ve 27.8A ripple current kapasitesi yüksek akım uygulamalarında stabilite sağlar. -40°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında ve 9000 saatlik ömür garantisi ile endüstriyel ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. ±20% tolerans ile sunulur.
Applications General Purpose
Capacitance 130000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 8mOhm @ 100Hz
Impedance 9 mOhms
Lifetime @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 27.8 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 26 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V