ALS81H914QW025
CAP ALUM 910000UF 20% 25V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS81H914QW
ALS81H914QW025 Hakkında
KEMET ALS81H914QW025, 910000 µF kapasitansyonlu alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V nominal voltajda çalışan bu kondansatör, Chassis Mount tipi screw terminal bağlantısı ile kullanılır. ESR değeri 100Hz'de 5 mOhm, impedansı 7 mOhms olan bu bileşen düşük frekans uygulamalarında 34.9 A, yüksek frekans uygulamalarında 35.6 A (10 kHz) ripple akımına dayanabilir. -40°C ile +105°C sıcaklık aralığında çalışır ve 105°C'de 9000 saat ömür garantisine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama devrelerinde kullanılır. ±20% tolerans ile tedarik edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 910000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 5mOhm @ 100Hz
Impedance 7 mOhms
Lifetime @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 35.6 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 34.9 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V