ALS81H912QC200
CAP ALUM 9100UF 20% 200V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS81H912QC200
ALS81H912QC200 Hakkında
KEMET ALS81H912QC200, 9100 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200V rated voltaj ile yüksek gerilim uygulamaları için tasarlanmıştır. Vida terminalli chassis montaj tipi ile güç kaynakları, invertörler, kaynak cihazları ve endüstriyel elektronik uygulamalarında kullanılır. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir ve 105°C'de 9000 saatlik ömür garantisi sunar. ESR değeri 41mOhm @ 100Hz, ripple akımı kapasitesi 15.8A @ 10kHz olup, ±20% tolerans ile sağlanmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 9100 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 41mOhm @ 100Hz
Impedance 31 mOhms
Lifetime @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 15.8 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 12.2 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V