ALS81H822NT500
CAP ALUM 8200UF 20% 500V SCREW
Üretici
KEMET
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
ALS81H822NT500
ALS81H822NT500 Hakkında
KEMET ALS81H822NT500, 8200 µF kapasitansına ve 500V rated voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Vida terminal bağlantılı chassis mount tipinde tasarlanmıştır. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 9000 saatlik ömrü vardır. ESR değeri 100Hz'de 31mOhm, impedansı 24mOhm'dur. 10 kHz'de 25.2A ve 100 Hz'de 17.9A ripple akım kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilmiştir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, endüstriyel elektronik cihazlar ve yüksek voltaj devrelerde kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 8200 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 31mOhm @ 100Hz
Impedance 24 mOhms
Lifetime @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 25.2 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 17.9 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V