ALS81H754QP025
CAP ALUM 750000UF 20% 25V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS81H754QP
ALS81H754QP025 Hakkında
KEMET ALS81H754QP025, 750000 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V rated voltaj ile tasarlanan bu bileşen, ±20% tolerans ve 6mOhm ESR değerine sahiptir. Şasi montajı için vida terminalli radyal kasa ile sağlanır. 105°C'de 9000 saat ömür garantisi sunar. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama sistemlerinde kullanılır. -40°C ile 105°C arasında stabil çalışma gösterir ve 10 kHz'de 33.6 A dalgalanma akımı kapasitesine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 750000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 6mOhm @ 100Hz
Impedance 8 mOhms
Lifetime @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 33.6 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 32.8 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V