ALS81H752NW450
CAP ALUM 7500UF 20% 450V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS81H752NW
ALS81H752NW450 Hakkında
KEMET ALS81H752NW450, 7500 µF kapasiteli alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V nominal voltaj ile tasarlanmış olup, -40°C ile 105°C işletme sıcaklık aralığında çalışır. Vida terminalli şasi montajı için uygun olan bu kondansatör, 26 mOhm ESR değeri ile güç kaynakları, industrial uygulamalar ve genel amaçlı filtre devrelerinde kullanılır. 9000 saatlik ömrü 105°C'de garanti edilmiş, 24.2 A ripple akım kapasitesi (10 kHz) ile yüksek frekanslı uygulamalarda başarılı performans gösterir.
Applications General Purpose
Capacitance 7500 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 26mOhm @ 100Hz
Impedance 18 mOhms
Lifetime @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 24.2 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 16.7 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V