ALS81H752NP400
CAP ALUM 7500UF 20% 400V SCREW
Üretici
KEMET
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
ALS81H752NP400
ALS81H752NP400 Hakkında
KEMET ALS81H752NP400, 7500 µF kapasitesi ve 400 V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal montajlı chassis mount tasarımı ile güç kaynakları, invertörler ve endüstriyel uygulamalarda kullanılır. -40°C ile 105°C arasında çalışabilen bu kondansatör, 26 mOhm ESR değeri ile düşük empedans özelliği sunmaktadır. 10 kHz'de 22.5 A ripple current kapasitesi sayesinde yüksek akım uygulamalarında kullanıma uygundur. 9000 saat ömrü 105°C'de sağlanmaktadır. ±20% tolerans ile polar konfigürasyondadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 7500 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 26mOhm @ 100Hz
Impedance 16 mOhms
Lifetime @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 22.5 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 15.5 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V