ALS81H752NJ350
CAP ALUM 7500UF 20% 350V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS81H752NJ
ALS81H752NJ350 Hakkında
KEMET ALS81H752NJ350, 7500µF kapasitansı ve 350V nominal voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Şasiye monte edilen vida terminalleri ile sabit uygulamalarda kullanılır. 29mOhm ESR değeri ve 19mOhms impedansı ile güç kaynakları, UPS sistemleri ve yüksek akım uygulamalarında enerji depolama ve filtreleme işlevlerini yerine getirir. 10 kHz'de 20.5A ripple akım kapasitesi ve 100Hz'de 14.3A ripple akım yükleyebilir. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 9000 saat ömür garantisine sahiptir. ±20% toleransla üretilen bu kondansatör genel amaçlı endüstriyel ve ticari uygulamalarda kullanıma uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 7500 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 29mOhm @ 100Hz
Impedance 19 mOhms
Lifetime @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 20.5 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 14.3 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V