ALS81H622NJ400
CAP ALUM 6200UF 20% 400V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS81H622NJ400
ALS81H622NJ400 Hakkında
KEMET ALS81H622NJ400, 6200 µF kapasitansı ve 400V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Vidalı terminal bağlantılı chassis mount yapısıyla genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. 30mOhm ESR değeri ve 9000 saat ömrü @ 105°C ile güvenilir işletme sağlar. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir. 10 kHz'de 20.5A ripple current kapasitesi, 100 Hz'de 13.8A ripple current desteği bulunmaktadır. ±20% tolerans aralığında üretilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 6200 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 30mOhm @ 100Hz
Impedance 19 mOhms
Lifetime @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 20.5 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 13.8 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V