ALS81H562QM500
CAP ALUM 5600UF 20% 500V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS81H562QM500
ALS81H562QM500 Hakkında
KEMET ALS81H562QM500, 5600 µF kapasitansına sahip yüksek voltaj alüminyum elektrolitik kondansatördür. 500V nominal voltaj ile güç kaynakları, invertörler ve yüksek voltaj uygulamalarında kullanılmak için tasarlanmıştır. Chassis monte radial kasa tip ile vidalı terminale sahiptir. ±20% tolerans ve 9000 saat ömür (105°C'de) garantisi ile genel amaçlı uygulamalarda istikrarlı performans sağlar. 43 mOhm ESR değeri ve 24.5 A ripple akımı kapasitesi endüstriyel ve güç elektrik uygulamalarında kullanıma uygundur. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklık aralığında kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 5600 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 43mOhm @ 100Hz
Impedance 32 mOhms
Lifetime @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 24.5 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 16.2 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V