ALS81H562NP450
CAP ALUM 5600UF 20% 450V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS81H562NP450
ALS81H562NP450 Hakkında
KEMET ALS81H562NP450, 5600 µF kapasitansya sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V voltaj rating ile yüksek voltajlı uygulamalarda kullanılmaya uygundur. Screw terminalli chassis mount konfigürasyonunda sunulan bu kondansatör, genel amaçlı elektrik ve elektronik sistemlerde yer almaktadır. 33 mOhm ESR değeri ve 22 mOhms empedans ile düşük dirençli performans sunar. 100 Hz'de 14.7 A ve 10 kHz'de 22.4 A ripple akım kapasitesi bulunmaktadır. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında, 105°C'de 9000 saat ömür garantisi verir. ±20% tolerans ile belirtilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 5600 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 33mOhm @ 100Hz
Impedance 22 mOhms
Lifetime @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 22.4 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 14.7 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V