ALS81H561DE500
CAP ALUM 560UF 20% 500V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS81H561DE500
ALS81H561DE500 Hakkında
KEMET ALS81H561DE500, 560 µF kapasitanslı 500V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminals ile chassis mount yapısına sahip bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılan polar yapılı bir kondansatördür. 105°C sıcaklıkta 6000 saatlik ömür garantisine sahip olup, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir. 100 Hz'de 3.3 A, 10 kHz'de 7.5 A ripple akım kapasitesi sunmaktadır. ±20% tolerans ile ±380 mOhm ESR değerine sahiptir. Güç kaynakları, filtre ve enerji depolama uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 380mOhm @ 100Hz
Impedance 281 mOhms
Lifetime @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 7.5 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.3 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V