ALS81H474NJ025
CAP ALUM 470000UF 20% 25V SCREW
Üretici
KEMET
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
ALS81H474NJ
ALS81H474NJ025 Hakkında
KEMET ALS81H474NJ025, 470000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Screw terminal bağlantılı chassis mount tipi olup, 9 mOhm düşük ESR değeri ile yüksek ripple current kapasitesine sahiptir. -40°C ile 105°C arasında çalışabilen bu kondansatör, 105°C'de 9000 saat ömür garantisi sunar. 25.4A @ 10kHz ripple current rating'i ile power supply, filtering ve energy storage uygulamalarında kullanılabilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 470000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 9mOhm @ 100Hz
Impedance 9 mOhms
Lifetime @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 25.4 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 24.7 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V