ALS81H432KE200
CAP ALUM 4300UF 20% 200V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS81H432KE
ALS81H432KE200 Hakkında
KEMET ALS81H432KE200, 4300 µF kapasitansına ve 200 V nominal gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Chassis mount tipi vida terminali ile monte edilen bu bileşen, -40°C ile 105°C arasında çalışır ve 105°C'de 7000 saat ömür garantisi sunar. 70 mOhm ESR değeri ile 100 Hz'de düşük seri direnci, 12.1 A ripple akım kapasitesi 10 kHz'de ve 7.9 A ripple akım kapasitesi 100 Hz'de sağlar. ±20% tolerans ve polar yapıyla genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreler ve enerji depolama sistemlerinde kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 4300 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 70mOhm @ 100Hz
Impedance 49 mOhms
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 12.1 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 7.9 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V