ALS81H431DA400
CAP ALUM 430UF 20% 400V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS81H431DA400
ALS81H431DA400 Hakkında
KEMET ALS81H431DA400, 430 µF kapasitansı ve 400V nominal gerilimi ile tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantısı ile chassis mount uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ve 6000 saatlik ömrü 105°C'de sağlar. ESR değeri 308 mOhm @ 100Hz'dir. -40°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir. Yüksek frekans ripple akımı 6.4A @ 10kHz ve düşük frekans ripple akımı 2.6A @ 100Hz'dir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, enerji depolama ve EMI filtreleme gibi alanlarda kullanılmaya uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 430 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 308mOhm @ 100Hz
Impedance 173 mOhms
Lifetime @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 6.4 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.6 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V