ALS81H394QW040
CAP ALUM 390000UF 20% 40V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS81H394QW
ALS81H394QW040 Hakkında
KEMET ALS81H394QW040 serisi alüminyum elektrolitik kondansatör, 390000 µF kapasitans değeri ve 40V nominal voltaj ile tasarlanmıştır. Screw terminal bağlantısı ile chassis mount uygulamalarına uygundur. ±20% tolerans aralığında üretilmektedir.
Kondansatör, 5 mOhm ESR ve 7 mOhms impedans değerleriyle düşük frekans ve yüksek frekans ripple akımını etkin şekilde yönetir. 100 Hz'de 34.3 A ve 10 kHz'de 35.4 A ripple akım kapasitesine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 390000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 5mOhm @ 100Hz
Impedance 7 mOhms
Lifetime @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 35.4 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 34.3 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 40 V