ALS81H362DB100
CAP ALUM 3600UF 20% 100V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS81H362DB100
ALS81H362DB100 Hakkında
KEMET ALS81H362DB100, 3600 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Chassis mount tipinde vida terminalleri bulunan bu kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir. 105°C'de 6000 saat ömür garantisiyle sağlanır. ESR değeri 100Hz'de 79mOhm, impedansı 64mOhms'dur. Yüksek frekansta 10.3A, düşük frekansta 6.8A ripple current kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilmiştir. Güç kaynakları, audio amplifikatörler, endüstriyel kontrol ve genel AC/DC power supply uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 3600 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 79mOhm @ 100Hz
Impedance 64 mOhms
Lifetime @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 10.3 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 6.8 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V